Półmetek programu Wellness by Colway

Cel programu Wellness by Colway International, który przygotowywaliśmy już od maja, to poprawa zdrowia, kondycji i wyglądu sylwetki oraz zrzucenie nadprogramowych kilogramów przez sześciu ochotników. Uczestnicy od czerwca stosują się do porad Trenerki Diety, Joanny Skałeckiej, ćwiczą pod opieką trenera personalnego Macieja Wieczorkiewicza i suplementują się kapsułkami od Colway International – SlimColem, są coraz szczuplejsi i coraz bardziej zadowoleni!

Widać po tym weekendzie, że zmieniamy się i zmieniamy nasze życia. Jesteśmy coraz mocniejsi.

Dzisiaj odwiedziłam znajomą starszą panią, która mieszka na IV piętrze. Weszłam bez zadyszki i bez przerwy, a 85-latka powiedziała do mnie, że wyglądam super, i że mam tak dalej działać. Spontanicznie i niepytana. Ekstra!

Dziękuję: Beato, Agato, Moniko, Marku, Krzysztofie, Adriano, Dario, Maćku, Karolino, Doroto, Małgosiu. Dziękuję też dwóm sprinterom z kamerami i oczywiście Bernardowi. Może kiedyś z nami poćwiczy…

Trener jest dumny z naszych postępów! Radość jest i w nas, bo dzięki temu programowi zmieniamy swoje nawyki i odczuwamy ogromną satysfakcję, że dajemy radę. Dodam jeszcze, że dieta i trening wspierane są suplementami  SlimCol i Total Women/Men…  To czarodziejskie preparaty, które czynią cuda! Zachęcam wszystkich do zdrowego trybu życia, bo warto i nigdy nie jest za późno!

W ciągu tych 6 tygodni straciłem 10 kilogramów…

W 6 tygodni zgubiłam 6 kilogramów!

Komentarz do “Półmetek programu Wellness by Colway

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *