Dieta „Feel Great”

Dieta Colway International o nazwie „Feel Great” to sposób na wspaniałe samopoczucie i szczupłą sylwetkę. Bardzo, bardzo poważnie podchodzimy do naszej misji wellness i kwestii Twojego zdrowia. Zależy nam, żeby każdy z naszych Współpracowników, Partnerów, Klientów i Sympatyków czuł się świetnie i wglądał rewelacyjnie.

Znasz przysłowie: „w zdrowym ciele zdrowy duch”? Dobra kondycja Twojego serca  jest niezwykle ważna…

Dieta Feel Great

Dieta „Feel Great” Colway International:

Owocowe koktajle

Wyobrażasz sobie upalne letnie dni i wieczory bez szklaneczki chłodnego napoju? Woda jest dobrym rozwiązaniem, ale smakowo do pięt nie dorasta owocowym koktajlom. Po popularne na Zachodzie „smoothies” sięga coraz więcej Polaków. I dobrze! Prawidłowo przyrządzone owocowe koktajle są potężną dawką witamin i przeciwutleniaczy, dlatego mogą być mocną pozycją Twojej diety. Do najlepszych letnich „smoothies” używa się owoców dostępnych akurat o tej porze roku. Tylko, że… w supermarkecie ciężko zgadnąć, co jest owocem sezonowym – popularne owoce dostępne są tam przez cały rok. Co zrobić w takiej sytuacji? Odwiedź lokalne targowisko. Poszukaj truskawek, jagód, śliwek, winogron, malin i arbuzów. Co ciekawe, może się wydawać, że taka dawka owoców to także ogromny zastrzyk kalorii. To wbrew pozorom mylne twierdzenie. Poza tym 100 kalorii pochodzących z owocowego koktajlu jest o niebo lepsze, niż tyle samo z coca-coli.. Koktajl z kiwi to bomba witaminy C, orzeźwienia doda Ci napój z malin i cytryny; a może skorzystasz z regenerującej mocy młodego jęczmienia, dodasz do niego szpinak, gruszkę, awokado i ogórka?

Dieta Colway Feel Great-2

Dieta „Feel Great” Colway International:

Indeks glikemiczny

Sprawdź, jaki indeks glikemiczny mają poszczególne produkty:

Dieta Colway Feel Great-3

 Indeks glikemiczny. Dlaczego jest taki ważny dla naszego zdrowia i samopoczucia?

Indeks glikemiczny-Dieta Colway Feel Great-4

Dieta „Feel Great” Colway International:

Magiczne truskawki

Sezon truskawkowy w pełni! Te czerwone cuda patrzą na nas swoim zalotnym okiem na każdym straganie. Czy wiecie, ile kryją w sobie prozdrowotnych właściwości? Koniecznie uwzględnijcie je w swojej zdrowej diecie. Truskawki zawierają witaminę C oraz witaminę A, która poprawia wygląd skóry, działa anty-nowotworowo i korzystnie wpływa na wzrok. Ponadto to źródło witamin z grupy B i witaminy E. Są one cennym źródłem żelaza, a zawarta w nich witamina C przyśpiesza jego przyswajanie. W truskawkach znajdziemy także magnez, który wspomaga pracę układu sercowo-naczyniowego i nerwowego.

Truskawki-Dieta Colway Feel Great-5

Dieta „Feel Great” Colway International:

Regularność posiłków

Niektórym wydaje się, że metodą na pozbycie się niechcianych kilogramów jest ograniczenie liczby posiłków w ciągu dnia. Jednak… nic bardziej mylnego. Otóż właśnie nadmierne wydłużanie przerw między posiłkami prowadzi bezpośrednio do odkładania się tkanki tłuszczowej. Wynika to z tego, iż organizm post postrzega jako zagrożenie i magazynuje zapasy przede wszystkim w postaci tkanki tłuszczowej. Z kolei regularne spożycie posiłków sprawia, że organizm przyzwyczaja się do stałych dostaw energii i zamiast ją gromadzić – wykorzystuje ją.

Regularne posiłki-Dieta Colway Feel Great-6

Dieta „Feel Great” Colway International:

Jak zdrowo poprawić sobie nastrój posiłkiem?

Dieta Colway Feel Great-7

Dieta „Feel Great” Colway International:

Uwaga na cukier!

Dieta Colway Feel Great-9