Nasi Trenerzy Wellness: Aneta Kownacka i Maciej Wieczorkiewicz

Coach i koordynator akcji Wellness Aneta Kownacka

Business Coach z międzynarodowym certyfikatem International Coaching Community, certyfikowany trener metody Points of You®, z wykształcenia magister ekonomii i pedagog. Przez wiele osób nazwana inspiratorką. Specjalizuje się w poszukiwaniu nowych perspektyw, w budowaniu otwartej komunikacji, w odkrywaniu autentyczności, przywództwie osobistym, budowaniu odpowiedzialności indywidualnej  i autentycznych postaw w organizacjach. Ostatnie 17 lat pracy poświęciła sprzedaży w sektorze bankowym. Wcześniej pracowała jako dziennikarz. Praca z ludźmi jest jej pasją i drogą do własnego rozwoju. Ostatecznie w swoim życiu zawodowym postawiła na coaching, pracę z ludźmi i dla ludzi. Jej motto: Nie można zmienić przeszłości, ale można kreować przyszłość.

aneta kownacka_wellness

Aneta opowiada o akcjach Wellness by Colway:

Krew, pot i łzy – to nie moja bajka! Przynajmniej tak myślałam o zadaniu, które mi powierzono – „organizator i koordynator akcji Wellness by Colway International” w terenie. Jak do każdego przedsięwzięcia, również do tego podeszłam odpowiedzialnie. I co się wydarzyło…? Bardzo je polubiłam! Widzę na co dzień zainteresowanie Partnerów, ich trud, zmianę nawyków, zmianę podejścia, a w końcu zmianę myślenia. Powiedziałam sobie: stop lenistwu! Działam z nimi! Nie muszę chudnąć – mam szczupłą sylwetkę, ale z kondycją, jak się okazało, było dużo gorzej… Krok po kroku wspieramy się wzajemnie w postanowieniach. Utworzyliśmy grupę „Wellness by Colway International” na Facebooku, do której zapraszamy osoby chcące zrobić coś dla siebie. Trener Maciej Wieczorkiewicz wspiera naszych Partnerów, motywuje ich i służy dobrą radą. Dzięki naszym akcjom Wellness w terenie struktura w Jaworze pozyskała aż 28 nowych Partnerów! Jak tu nie polubić takiej owocnej biznesowo i zdrowotnie pracy…?

2 1

Program ma celu zachęcić wszystkich Partnerów do zdrowego odżywiania, porzucenia złych nawyków oraz aktywności fizycznej, która sprawia Wam przyjemność. Celem jest również pozyskanie nowych Partnerów biznesowych do naszego świata Colway International.

Chcesz, żeby akcja Wellness odbyła się Twoim mieście?

Skontaktuj się z koordynatorem Wellness by Colway, Anetą Kownacką:

a.kownacka@colwayinternational.com

Trener personalny Maciej Wieczorkiewicz

Sport zawsze był ważną częścią jego życia. Już jako uczeń dumnie reprezentował szkoły, zasilając szeregi drużyn koszykarskich i siatkarskich. Startował w zawodach lekkoatletycznych, a długie treningi w młodym wieku ukształtowały jego charakter. Nauczyły go cierpliwości i wytrwałości, które w sporcie są niezbędne – podobnie jak w biznesie. Niezłomność w dążeniu do celu to najważniejsza cecha, która określa jego osobowość. Dzisiaj Maciej Wieczorkiewicz jest sportowcem, profesjonalnym trenerem personalnym i miłośnikiem crossfitu [1]. To prawdziwy pasjonat, dlatego wybraliśmy na trenera Wellness by Colway International.

 

Maciej nie potrafi żyć bez sportu. Poświęcił mu tyle czasu, że pewnego dnia postanowił uczynić z pasji swój sposób na życie. W pracy trenera traktuje wszystkich swoich podopiecznych indywidualnie. Każdego stara się dokładnie poznać. Interesują go styl życia, sposób odżywiania się oraz zainteresowania osób, które trenuje. Dlatego warto dostać się pod skrzydła Macieja – podchodzi do treningów holistycznie!

Maciej Wieczorkiewicz

Maciej Wieczorkiewicz posiada wiele certyfikatów poświadczających jego trenerskie kompetencje: Professional Fitness Personal Trainer, Crossfit Level 2 Trainer, Crossfit Weightlifting Trainer, Crossfit Endurence Trainer… Wystarczy jednak spędzić z nim parę chwil, aby przekonać się, że najlepszą rekomendacją treningów z Maciejem jest on sam. Ma nienaganną sylwetkę, doskonałą kondycję i energię jak odrzutowiec.

Twierdzi, że:

Treningi to przede wszystkim zdrowie, kondycja, świetne samopoczucie, hormony szczęścia, wysokie libido, dobra forma przez długie lata, a dopiero później świetna sylwetka – jako „efekt uboczny”.

———————————

[1] Jeżeli jeszcze nie spotkaliście się z pojęciem crossfit, z pewnością zastanawiacie się, na czym polega ten sport, który jest „konikiem” Macieja. Dyscyplina ta przypłynęła do Polski zza Oceanu. Idea crossfitu jest prosta – w krótkim czasie zmęczyć się tak bardzo, żeby nogi i ręce odmówiły nam posłuszeństwa. Efektem jest poprawa kondycji, siły, wydolności i szybkości. Zaletą jest dostępność – crossfit może uprawiać każdy. Trzeba znaleźć tylko najbliższą siłownię i odpowiedniego instruktora. Jakie ćwiczenia wchodzą w zakres crossfitu? Możemy biegać, pływać, wiosłować, jeździć na rowerze, skakać na skakance, robić brzuszki, pompki, podnosić się na drążku, a nawet podrzucać ciężary.