SlimCol

Co planujesz w tym roku? Turkusowo-złote, tropikalne plaże? A może tradycyjnie, ale modnie: Cypr, Malta, Dominikana? Cokolwiek wybierzesz, scenariusz – o ile nie zadbałaś/eś o swoją sylwetkę zimą – będzie podobny. Spacery po złotym piasku w nowym bikini/kąpielówkach zepsują długie koszulki zakrywające brzuch i uda, a bujanie w obłokach zakłócą myśli o karcącym wzroku plażowiczów lustrującym „te” miejsca na Twoim ciele. Stop!

Urlop jest po to, żeby wypoczywać, a kłopotliwe fałdki i nieapetyczne oponki po to, aby się ich pozbyć. Wystarczy trochę ruchu, dużo wody i odrobina magii w postaci suplementu SlimCol. To ostatnie tygodnie, żeby zdążyć przed pełnią lata!

SlimCol


SlimCol, który zyskał kryptonim operacyjny: „spalacz tłuszczu”, posiada w swoim składzie kombinację ekstraktów roślinnych dobranych tak, by wspomagać organizm podczas procesu odchudzania. Jakie tajemnicze substancje ukryliśmy w nowym produkcie, który właśnie wszedł do sprzedaży?

 

„Krew gór” i jej wpływ na metabolizm cukrów i tłuszczów

Pierwsza z nich, mumio, to legendarna „krew gór” lub inaczej „łzy skał”. Podania spisane przez ekspertów tybetańskiej, chińskiej i ajurwedyjskiej medycyny naturalnej głoszą, że mumio jest niezawodnym panaceum. Jak to z substancjami z pogranicza szamańskiej magii bywa, legendy prześcigają się w metaforycznym przedstawianiu jej uzdrawiającej mocy. My skupimy się jedynie na tym, co udowodnione, chociaż… mumio nie zdradziło nam do tej pory wszystkich swoich tajemnic. Ekstrakt pozyskiwany jest z substancji wydzielanej przez skały w postaci nacieków i skupisk sopli w trudno dostępnych jaskiniach i rozpadlinach gór Iranu i Arabii, w Himalajach, Azji Środkowej, na Kaukazie, w górach Indii, Chin oraz Syberii. Jest naturalną substancją o wyjątkowym składzie, charakterystycznym zapachu i gorzkim smaku. Zawiera cenny jad pszczeli, aminokwasy, witaminy z grupy B, olejki eteryczne, krzemiany, a także mnóstwo mikroelementów. Udowodniono odmładzające działanie „krwi gór” oraz jej pozytywny wpływ na  metabolizm tłuszczów i cukrów. Dlatego znalazła się w naszym suplemencie SlimCol. Co ciekawe – Ministerstwa Zdrowia byłego Związku Radzieckiego prowadziło intensywne badania kliniczne nad tym specyfikiem. Okrzyknięto go jednym z najsilniejszych, naturalnych biostymulatorów.

Mumio-SlimCol

Co potrafi kapsaicyna?

Kompozycja, którą dla Was przygotowaliśmy, zawiera również kapsaicynę, potrafiącą rzeczy z pozoru nierealne, a mianowicie: stymuluje metabolizm bez zmniejszenia liczby przyjmowanych kalorii! Na 59 dorocznym spotkaniu amerykańskiego Towarzystwa Biofizycznego w lutym 2015 roku specjaliści pod przewodnictwem dr. Baskarana Thyagarajana z University of Wyoming zaprezentowali, jak kapsaicyna w diecie pobudza termogenezę i spalanie energii. Ta pozyskiwana z papryczki chili substancja „ożywia” receptory w białych i brązowych komórkach tłuszczowych. Badania udowodniły, że kapsaicyna przeciwdziała otyłości, a także spala kalorie. Ale uwaga – spektakularne efekty pozwoli Wam uzyskać w połączeniu ze zmianą nawyków żywieniowych. Oprócz normalizowania wagi chroni organizm przed działaniem wolnych rodników.

SlimCol Kapsaicyna

„Serce” karczocha

 

Wciąż jest niezbyt popularny na naszych stołach, a przez to niedoceniany. Naturalny warzywny afrodyzjak. Jego „serce” to substancje o tajemniczo brzmiących nazwach: cynaryna i inulina. Właśnie one wspierają utratę wagi oraz przyczyniają się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. W XIX wieku karczoch stał się bardzo popularny w leczeniu chorób układu trawiennego, głównie wątroby; na podstawie doświadczeń klinicznych wykazano, że pozytywnie wpływa na zmniejszenie intensywności i częstości występowania takich dolegliwości trawiennych jak: wzdęcia, nudności, zgaga, bóle brzucha. Zalecany jako zdrowa przekąska osobom z nadwagą – 100 gram warzywa zawiera jedynie 47 kalorii. To jeden z lepszych, naturalnych preparatów wspomagających odchudzanie. Wyobraź sobie, jakie przyniesie efekty w połączeniu z pozostałymi składnikami, które wykorzystaliśmy w SlimCol!

 

Niebieski pochłaniacz toksyn

 

Według ludowego podania kwiaty cykorii swój niebieski kolor zawdzięczają oczom dziewczyny, płaczącej za straconym ukochanym, ale Ty chyba nie zapłaczesz nad straconymi kilogramami? Z pewnością wiele razy widziałeś na łąkach delikatne kwiatki cykorii – rośliny z gatunku astrowatych. Ale czy wiedziałeś, jakie niesamowite substancję zawierają te niepozorne, polne „chwasty”?  Ekstrakt z cykorii podróżnika jest naturalnym źródłem inuliny; polisacharydu, który gromadzi się jako materiał zapasowy w korzeniu. Ma właściwości prebiotyczne, czyli stymulujące wzrost korzystnej flory bakteryjnej w przewodzie pokarmowym. Zwiększa wydzielanie soku żołądkowego. Cykoria podróżnik wspomaga detoksykację organizmu oraz wspiera proces utraty wagi.„Jedna z najzdrowszych przypraw świata!” w SlimCol

 

Tak przynajmniej mawiają o imbirze chińscy lekarze oraz specjaliści od Ajurwedy, uważający ten korzeń za cud natury. Imbir uprawiany jest od zarania dziejów, ale dopiero niedawno medycyna i dietetyka zachodu zwróciła uwagę na jego właściwości odchudzające. Dlaczego? Po trosze za sprawą nowych badań, ale… nie bez znaczenia była wypowiedź aktorki Angeliny Jolie, która wyznała, że swój szybki powrót do idealnej figury po kolejnej ciąży zawdzięcza tajemniczej herbatce z imbiru. No cóż, jedno jest pewne: nasze prapraprababki wykorzystywały go przy produkcji naturalnych kremów i balsamów wyszczuplających.

SlimCol

Indyjski „niszczyciel cukru”

 

Po raz kolejny kłaniamy się medycynie ajurwedyjskiej! Gurmar to roślina pochodząca z południowych Indii. Hindusi nazywają ją „niszczycielem cukru”, ponieważ żucie jej liści powoduje utratę słodkiego smaku i – jednocześnie – zmniejszenie łaknienia słodkich pokarmów! Liście gurmaru są używane od 2000 lat przez indyjskich lekarzy medycyny naturalnej jako środek przeczyszczający, przeciwgorączkowy, moczopędny, wymiotny, wykrztuśny, a także wzmacniający pracę serca. Co ciekawe, najnowsze badania kliniczne wykazały, że podawanie gurmaru pacjentom z cukrzycą typu 1 wzmaga wytwarzanie insuliny, regenerując komórki β trzustki!

SlimCol-3

I tak, w wędrówce poprzez wieki, odnosząc się do medycyny tybetańskiej, chińskiej i ajurwedyjskiej, bazując na najnowszych badaniach naukowych surowców, sporządziliśmy dla Was SlimCol: „spalacz tłuszczu”, który jest nie tylko bezpieczny, przyjazny dla wegan (nie ma w nim żadnych odzwierzęcych składników, kapsułka jest sporządzona z celulozy), naturalny, ale też skuteczny!

To Twój nowy, naturalny sposób na szczupłą sylwetkę!