Wellness

Czy wiecie, co oznacza słowo wellness? Powstało na bazie słowa „well” (dobrze). Określamy nim stan równowagi umysłu, ciała i ducha człowieka, która jest warunkiem ogólnego dobrobytu i dobrostanu. Filozofia wellness bywa nazywana przez media kolejną wielką, światową modą. No cóż, mamy nadzieję, że nie przeminie szybko. Moda na zdrowie bardzo nam się podoba!

wbc

Oprócz holistycznie (całościowo) rozumianego zdrowia, wellness to również zadbana skóra, szczupła sylwetka i świetna forma, czyli to, co chce Wam dać Colway International dzięki swoim unikalnym, innowacyjnym produktom. Teraz, z naszym nowym suplementem SlimCol, zrobimy razem parę kroków dalej. Witajcie w programie Wellness by Colway International!

Już w najbliższym czasie nasze kanały informacyjne, a zwłaszcza profil Colway International Feel Great Polska, rozkwitną całą gamą filmów, grafik i artykułów promujących zdrową dietę, ruch na świeżym powietrzu, uprawianie sportu i rezygnację z używek. Będziemy zachęcać Was do zmiany nawyków na zdrowe i rzucać Wam drobne, sportowe i dietetyczne wyzwania.

Pierwsza część składowa programu ma celu zachęcić wszystkich Partnerów do zdrowego odżywiania, porzucenia złych nawyków oraz uprawiania aktywności fizycznej, która sprawia Wam przyjemność. Zaprosiliśmy do współpracy znanego trójmiejskiego trenera – Macieja Wieczorkiewicza. W filmach publikowanych co poniedziałek na fanpage Colway International Feel Great Polska, Maciej będzie rzucał Wam wyzwania sportowe. Mamy nadzieję, że podejmiecie je i podzielicie się na pod opublikowanymi filmami swoimi wynikami i efektami ćwiczeń. Oto pierwszy film z instrukcją wykonywania tzw. Deski

Do akcji niespodziewanie przyłączył się również Zarząd Colway International. Wczoraj Prezes Zarządu Bernard Jastrzębski zaprezentował nam „wsad do kosza” i „deskę” w swoim wykonaniu – film możecie zobaczyć tutaj. Jak mu poszło?

Ja zacząłem dziś od dwóch i pół minuty, jutro 2.45. Kropla drąży skalę nie siłą, a częstością spadania. Deska rzeźbi brzuch w podobny sposób…Trzymam za Was kciuki!

Z kolei nasza ASM Monika Perdjon napisała:

Ja zaczęłam od zmiany diety – dziś 4 dzień bez kawy…. Trzymajcie kciuki i dzielcie się swoimi wyzwaniami.

Więcej osób postanowiło podjąć nasze wyzywanie, zobaczcie sami:

Deska jest mi znana, lubiana i praktykowana przeze mnie, a co ważne – daje genialne rezultaty. Chętnie podejmę tygodniowe wyzwanie!

– Agnieszka Bąkowska

Pod okiem takiego mężczyzny jeszcze nie ćwiczyłam… Więc JESTEM Z Wami!

– Monika Jasińska

Pierwsze 4 minuty zaliczone. Niby nic, ale jednak po 2 minutach drżenie nóg i ciała. Mam za sobą 9 godzin lotu i to jest mój pierwszy poranek w Toronto –

Waldemar Leszoński

Choć wymówek nie mam i ćwiczę codziennie, to jestem, ponieważ lubię nowe wyzwania

– Małgorzata Laskowska-Kosiak

Czym Wellness by Colway International jest dla Was? Co możecie zrobić już dziś, aby poczuć się lepiej? Zapraszamy, dzielcie się swoimi sposobami na zachowanie zdrowia i pięknej sylwetki! Nie zapomnijcie o hashtagu: #wellnessbycolway