Wyzwanie Wellness by Colway

Każdy chce wyglądać dobrze i czuć się zdrowo. To fakt! Wartości Colway International obrazuje hasło: Look Good, Feel Great!, oczywiście zbieżne z nurtem wellness. Aby kompleksowo poprawić swoje zdrowie i wygląd – oprócz kosmetyków – potrzebujecie jeszcze zbilansowanej diety – w tym suplementów, ruchu na świeżym powietrzu oraz sportu, który będzie dopasowany do Waszego wieku, stanu zdrowia oraz możliwości kondycyjnych. A gdybyśmy zaproponowali Wam letni program wyszczuplająco-kondycyjny z zapasem naszego nowego suplementu diety slimCol, osobistym trenerem oraz z dietetykiem? Druga edycja programu trwa!

II edycja programu Wellness by Colway

I edycja programu Wellness by Colway

 

 

Wellness Start

 

UWAGA! UWAGA!
Po wielu godzinach narad wybraliśmy osoby, które są gotowe i zdeterminowane do pozbycia się zbędnych kilogramów i zmiany jakości swojego życia.

Gratulujemy odwagi i już dziś życzymy sukcesów w podjętym wyzwaniu:

Beata Adamska
Monika Jasińska
Agata Ewa Knab
Marek Kosiak
Krzysztof Kosowicz
Sławomir Smagacz

Tak, nie mylicie się – ze względu na dużą liczbę zgłoszeń wybraliśmy… aż 6 nazwisk!


Dziękujemy wszystkim osobom, które przesłały swoje aplikacje. Zostańcie z nami, śledźcie postępy tych którzy się zakwalifikowali. Podpatrujcie zalecenia żywieniowe i treningowe Macieja na naszym Fanpage. Mamy nadzieję, że przy pomocy slimCol Wam też się uda.

REKRUTACJA DO PROGRAMU: OD 12-05 DO 27-05. PROGRAM WELLNESS BY COLWAY INTERNATIONAL: OD 15-06 do pierwszych dni września.

 

Program rozpocznie się 15 czerwca, a zakończy w pierwszych dniach września. Zostanie podsumowany pokazem materiału filmowego na kolejnej, polskiej konferencji Colway International, zaplanowanej na  23 września.

Cel programu to poprawa zdrowia, kondycji i wyglądu sylwetki naszych 5 śmiałków oraz zrzucenie nadprogramowych kilogramów.

Jak pomożemy Wam go osiągnąć?

Jeden z najlepszych trójmiejskich trenerów personalnych – Maciej Wieczorkiewicz otoczy Was swoją opieką i nauczy podstawowych, efektywnych ćwiczeń.

Dla każdego z naszych śmiałków trener przygotuje kompleksowy program treningowy do wykonywania w domu, biurze lub na świeżym powietrzu, 3 razy w tygodniu.

Dietetyk przygotuje wskazówki żywieniowe dostosowane do stylu życia i zdrowia każdego z uczestników.

Uczestnicy otrzymają bezpłatnie zapas suplementu diety – rewelacyjnego slimCol, „spalacza tłuszczu”.

Podczas trzech jednodniowych zjazdów – spotkań z trenerem personalnym. Na spotkaniach uczestnicy, po analizie postępów, stanu zdrowia, kondycji i samopoczucia, przejdą indywidualnie dobrane treningi oraz konsultacje dietetyczne.

Pomożemy Wam również pokazać światu wyniki Waszych starań. Jak to zrobimy?

Promując uczestników na fanpage’u, w newsletterach, na stronach internetowych Colway International,

Zaopatrując uczestników w koszulki z logo Wellness by Colway International,

Przeprowadzając na ostatnim zjeździe programu szkolenie z wystąpień publicznych, aby poczuli się pewniej podczas wystąpienia na naszej polskiej, jesiennej konferencji.

Podsumowując, proponujemy Wam kompleksową opiekę dietetyczną i trenerską, której regularna cena waha się w okolicach 2 500 zł. Wy dostaniecie ją za darmo! Ale to nie wszystko… W charakterze specjalnego wsparcia otrzymacie od nas zapas suplementu slimCol na cały czas trwania programu. Aby mieć pewność, że dostarczacie Waszym organizmom wszystkiego, co jest im potrzebne, dostaniecie od nas, w zależności od płci, Total For Men lub Total For Women.

Z trenerem Maciejem Wieczorkiewiczem spotkacie się w całej pięcioosobowej grupie 3 razy: w Ossie na Summer Party, podczas ustalonego wspólnie zjazdu w połowie programu i na koniec programu Wellness by Colway International. Na spotkaniach nasz trener przeprowadzi z Wami szczegółowe wywiady początkowe, oceni możliwości kondycyjne, sprawdzi postępy, dokona pomiarów, nauczy Was ćwiczeń dostosowanych do Waszego wieku i stanu zdrowia oraz przeprowadzi z Wami treningi. Spotkania udokumentujemy filmowo i fotograficznie. Maciej Wieczorkiewicz będzie na bieżąco trzymał rękę na pulsie Waszych postępów i treningów.

ZOBACZCIE, CO MACIEJ WIECZORKIEWICZ MÓWI O PROGRAMIE WELLNESS BY COLWAY INTERNATIONAL!

 

Trener zmotywuje Was do działania, czyli wykonywania zaleconych przez niego ćwiczeń co najmniej 3 razy w tygodniu. Będzie Was wspierał, kontaktując się z Wami telefoniczne i poprzez Skype. Przewidujemy również spontaniczne spotkania w okolicach Waszego miejsca zamieszkania lub w miejscu ustalonym przez trenera.

Dietetyk – po analizie Waszego przykładowego jadłospisu, stylu życia, wagi i wieku – przygotuje dla każdego z 5 śmiałków specjalne wskazówki żywieniowe.

To wszystko na czele ze „spalaczem tłuszczu” slimCol zapewni Wam spektakularne efekty! Jakie?

Zrzucicie zbędne kilogramy

Poczujecie się pełni energii

Będziecie wyglądać młodziej i lepiej

Staniecie się pewniejsi siebie

Pozbędziecie się niezdrowych nawyków

Poprawicie kondycję

Traficie pod opiekę profesjonalistów

Zbudujecie markę osobistą – przygotujemy profesjonalne nagrania filmowe z Wami w roli głównej

Zmienicie dietę na zdrowszą

Przekonacie się, jaką radość daje zdrowy styl życia

Otrzymacie od nas za darmo zapas nowego suplementu slimCol na cały czas trwania programu

Otrzymacie od nas zapas suplementu Total (for Men lub for Women)

Wszyscy Partnerzy Colway International razem z Zarządem będą Wam kibicować!

Liczymy na to, że widząc efekty działania slimCol i treningów, sami będziecie chętnie informowali nas i Partnerów Colway International o postępach w mediach społecznościowych i innych kanałach informacyjnych.

Warunki, jakie należy spełnić, aby móc aplikować:

Potwierdzenie uczestnictwa w Summer Party w Ossie (podczas wyjazdu zaplanowaliśmy zapoznanie Was z trenerem, niezbędne pomiary, nagranie pierwszych materiałów filmowych, naukę podstawowych ćwiczeń),

Uczestnik programu od dnia złożenia aplikacji do końca programu ma obowiązek utrzymywać aktywność w rozumieniu regulaminu o Współpracy.

Szczegółowe zapoznanie się z regulaminem Wellness by Colway. Przeczytajcie go uważnie!

Aplikacja powinna zawierać:

Imię, nazwisko, miejsce zamieszkania, wiek, wzrost, wagę, obwód pasa,

Aktualne zdjęcie sylwetki (wysłane w załączniku),

Odpowiedź na pytanie: dlaczego chcę wziąć udział w programie Wellness by Colway International? Jaką mam motywację? (max. 1800 znaków).

Aplikację wysyłamy na adres e-mailowy: wellness@colwayinternational.com

Gotowi na 2,5-miesięczny program Wellness by Colway International? Aplikujcie!