Zarząd podjął wyzwanie

Do akcji Wellness By Colway International niespodziewanie przyłączył się również Zarząd! Prezes Zarządu Bernard Jastrzębski zaprezentował nam „wsad do kosza” i „deskę” w swoim wykonaniu. Jak mu poszło?

Ja zacząłem dziś od dwóch i pół minuty, jutro 2.45. Kropla drąży skalę nie siłą, a częstością spadania. Deska rzeźbi brzuch w podobny sposób…Trzymam za Was kciuki!

Z kolei nasza ASM Monika Perdjon napisała:

Ja zaczęłam od zmiany diety – dziś 4 dzień bez kawy…. Trzymajcie kciuki i dzielcie się swoimi wyzwaniami.

Czym Wellness by Colway International jest dla Was? Co możecie zrobić już dziś, aby poczuć się lepiej? Zapraszamy, dzielcie się swoimi sposobami na zachowanie zdrowia i pięknej sylwetki! Nie zapomnijcie o hashtagu: #wellnessbycolway

 

Prezes Zarządu Bernard Jastrzębski rzucił wyzwanie Jarosławowi Zychowi, Maurycemu Turkowi, Adrianie Lenartowskiej i Darii Wasiluk. Jakie? 30 minut biegu, po którym  każdy ma zaprosić min. 3 znajomych do wykonania zadania.

Wyzwanie podjęły Daria Wasiluk i Adriana Lenartowska, które wyzwały do wykonania zadania Anetę Kownacką, Magdalenę Bartosik-Bordulak i Jolantę Gacek.

Adriana Lenartowska – Dyrektor Marketingu (Marketing Director) nagrała kolejny film – tym razem o tym, jak zamienić lenistwo w endorfiny:

To filmik o tym, jak przekuć lenistwo w endorfiny. Masz ochotę na taki zabieg, to obejrzyj!
Raz jeszcze dziękuję – dobremu motywatorowi Bernardowi Jastrzębskiemu!

Maurycy Turek wita o poranku!