Xshot! Energia z natury

Specjaliści współpracujący z Colway International przygotowali dla Was alternatywę dla słodzonych napojów energetycznych i zakwaszającej organizm kawy. X shot właśnie wszedł do sprzedaży!
 
Dlaczego warto mieć dobry napój energetyczny w swojej ofercie? Według raportu z 2016 roku, który został opublikowany w „Gazecie Wyborczej”, rynek napojów energetycznych i izotonicznych w Polsce w okresie od czerwca 2015 roku do maja 2016 roku osiągnął wartość 1,2 mld złotych. Rynek ten rośnie w tempie kilkunastu procent rocznie! W USA branża napojów energetycznych odnotowuje rekord za rekordem, nawet na poziomie 5 milionów dolarów miesięcznie.
Nic dziwnego… Przy współczesnym tempie życia wszyscy potrzebujemy więcej energii. Coraz chętniej sięgamy po produkty, mające dodać mocy.
O tym, że energia z puszki w nadmiarze może być szkodliwa dla zdrowia, alarmują polskie i światowe organizacje zdrowia. Dlaczego? Większość z energetyków podnosi drastycznie poziom glukozy we krwi, który równie szybko spada i powoduje ponowny, głęboki deficyt energii. Puszka napoju energetycznego (250 ml) może zawierać nawet do 45 gram cukru. Jest to mniej więcej ¾ zapotrzebowania dorosłej osoby na cukier. Czy wiecie, co jeszcze zawierają popularne energetyki? Czy na pewno są przyjazne dla naszych organizmów?
Napój X shot by Colway International posiada w swoim składzie kombinację witamin, minerałów oraz ekstraktów roślinnych dobranych w taki sposób, aby zmniejszały uczucie zmęczenia i znużenia oraz wspierały prawidłowy metabolizm energetyczny. 16 składników wspomagających naturalne mechanizmy wytwarzania energii w organizmie działa synergistycznie. Zapewniają wysoki poziom energii, która pozostanie z nami na dłużej, nie tylko od razu po spożyciu! To alternatywa dla syntetycznych shotów z glukozą pitych na siłowni przed treningiem oraz zakwaszającej organizm kawy, wypijanej w nadmiarze. X shot przygotowaliśmy dla osób prowadzących aktywny tryb życia i uprawiających sporty oraz chcących kontrolować wagę, ponieważ świetnie wpisuje się w filozofię Wellness by Colway International. X shot polecamy w trakcie wyczerpujących podróży służbowych i męczących godzin za kierownicą. Napój będzie świetnym rozwiązaniem również dla tych, których czeka wiele godzin pracy lub wiele godzin nauki.